Paris Moda Haftası’nda Dikkat Çeken Tema

Paris Moda Haftası’nda Stella McCartney ve Thom Browne defilelerinde bir şey dikkatinizi çekti mi?

Stella McCartney, Paris Moda Haftasında gerçekleşen Sonbahar 2020 defilesi için podyuma hayvan kostümleri giyen modeller çıkardı! Uzun süredir hayvan haklarına olan bağlılığıyla bilinen McCartney, esprili mesajıyla düşüncesini yeniden hatırlattı. Koleksiyonlarında hayvanlardan elde edilen malzemeler kullanmayan ilk tasarımcılardan biri olan McCartney, “Modanın kürk ve deri kullanmaya son vermesi konusunda umudumuzun daha çok olduğu bir zaman olamaz” dedi. Maskot gibi görünen modellerin hayvan kostümleri, defilenin en dikkat çeken bölümlerinden biri oldu.

Sonbahar 2020 tasarımlarını sergilediği defilenin finalinde boğa, tavşan, timsah ve inek gibi hayvan kostümlü modelleri podyuma çıkaran McCartney, adeta kendi çiftliğini oluşturdu! Tüm kostümlü modeller arasında en çok çekenlerden biri ise tavşan kostümü oldu! Elinde çantasını taşıyarak podyumda coşku dolu alkışlar arasında yürüyen tavşan, en ünlü modellere taş çıkarttı diyebiliriz.

Tüm Diller

Toptan Satış Formu

Toptan satış için aşağıdaki formu doldurabilirisiniz. Bize ulaştığınız için teşekkür ederiz. Ekibimiz en kısa sürede talebinize yanıt verecektir.