Kullanım Şartları

30 yıllık tecrübemizle etkileyici tasarımlar yapıyor, mükemmel giysiler üretiyor, tüm dünyaya satıyoruz.

Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren, aşağıda yazan tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

www.krgl.com.tr internet sitesi KRGL Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içeriği uluslararası fikri ve sınai mülkiyet mevzuatı tarafından korunmaktadır.

www.krgl.com.tr internet sitesindeki tüm tasarımlar, metinler ve görseller KRGL Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi‘nin mülkiyetindedir. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiçbir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, kiralayamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Yukarıda belirtilenden bağımsız olarak, sitenin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz, kaynağını belirtmek koşuluyla sosyal ağ ve benzeri mecralarda paylaşabilirsiniz.

www.krgl.com.tr internet sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı www.krgl.com.tr internet sitesine girmesi nedeniyle kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata, zarar, kayıp ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden KRGL Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin ve / veya www.krgl.com.tr internet sitesinin, bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, KRGL Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

KRGL Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.

www.krgl.com.tr internet sitesinde yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağı, süresinde güvenilir ve hatasız olacağı hiçbir şekilde KRGL Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından garanti edilmemektedir.

www.krgl.com.tr web sitesinde veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve / veya manevi menfi ve / veya müspet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı KRGL Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin hiçbir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

Yayınlanan içeriğin kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yol açabileceği zararlardan dolayı KRGL Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi hiçbir şekilde sorumlu değildir.

www.krgl.com.tr web sitesine girmekle site ziyaretçileri yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş ve kabul etmiş addedilecektir.

Tüm Diller

Toptan Satış Formu

Toptan satış için aşağıdaki formu doldurabilirisiniz. Bize ulaştığınız için teşekkür ederiz. Ekibimiz en kısa sürede talebinize yanıt verecektir.