Sıkça Sorulan Sorular

30 yıllık tecrübemizle etkileyici tasarımlar yapıyor, mükemmel giysiler üretiyor, tüm dünyaya satıyoruz.

Neden biz?

Eğer bir dış giyim üretimi yaptırmayı planlıyorsanız, bir konfeksiyon firmasından çok daha fazlasına ihtiyacınız var… İhtiyaç ve beklentilerinizi anlayabilecek, yılların model birikimiyle tasarımlarınızı kusursuz oturumlu modellere dönüştürerek ürünlerinize değer katacak, yalın üretim metotları, yeni teknolojileri ve nitelikli insan kaynağıyla hatasız üretimler yaparak müşterilerinizden tekrar-siparişler almanızı sağlayacak güvenilir bir iş ortağına ihtiyacınız var. Biz size bunları vaat ediyoruz!

Bize, tasarımınızı ya da fikrinizi, istediğiniz bedenleri ve adetleri iletmeniz yeterli. Aramızdaki güveni sağlayacak bir Gizlilik Sözleşmesinin imzalanmasının ardından tüm süreç sizin için atanan Müşteri Yetkilisi tarafından yönetilir. Modelleriniz hazırlanarak onayınıza sunulur. Düzeltmeler tamamlandıktan sonra teklifiniz tarafınıza iletilir. Onayınızın ardından malzeme tedariği gerçekleştirilir ve siparişiniz teklifimizde taahhüt edilen tarihte tarafınıza teslim edilir.

Banka havalesi ve kredi kartıyla ödeme alıyoruz. Sipariş onayının ardından ödemenin %50’sini, siparişin yüklenmesiyle birlikte kalan %50’yi tahsil ediyoruz.

Teslim süresi, sipariş adedine bağlı olarak değişkenlik göstermekle birlikte, sipariş onayının ardından maksimum 1 aydır. Teslim tarihi sözümüzü, Sipariş Sözleşmesiyle teminat altına alarak sürprizler yaşamanızı da önlüyoruz.

Biz, bir müşterimizle çalışmaya başladığımızda, yıllara dayanan bir iş ortaklığının temellerinin atıldığını iyi biliyoruz. Bu minvalde, biraz seçiciyiz! Eğer bir müşterimizle çalışmaya başladıysak, gelen siparişleri münferit değerlendirmekten kaçınır, kazan-kazan prensipine dayalı bir ticaret yürütürüz.

Emin olun, çok daha fazlasını yapabiliyoruz. Trendleri yakından takip eden tasarımcılarımız sizin için hazırladıkları tasarımları beğeninize sunarak, uygun gördüklerinizle sanal bir defile hazırlar ve size bir video dosyası biçimdinde ulaştırırlar. Sanal defilede podyuma çıkan modellerin nitelikleri hedeflediğiniz müşteri kitlesine göre ayarlanır.

Çok geniş bir portfolyoya sahibiz. Kadın, Erkek ve Çocuk dış giyiminde uzmanız. Her tür abiye, elbise, ceket, yelek, gömlek, bluz, etek, pantolon, şort, tişört… ve çok daha fazlası!

Tüm Diller

Toptan Satış Formu

Toptan satış için aşağıdaki formu doldurabilirisiniz. Bize ulaştığınız için teşekkür ederiz. Ekibimiz en kısa sürede talebinize yanıt verecektir.