Hakkımızda

30 yıllık tecrübemizle etkileyici tasarımlar yapıyor, mükemmel giysiler üretiyor, tüm dünyaya satıyoruz.

Kurumsal

Biz KRGL Tekstil olarak, çeyrek asrı aşkın tecrübemiz, teknolojik altyapımız ve güçlü insan kaynağımızla, kurumsal müşterilerimize yüksek kaliteli Hazır Giyim üretimi yapıyoruz.

Etkileyici tasarımlar oluşturuyor, bu tasarımları kusursuz oturan modellere dönüştürüyor, kendi oluşturduğumuz yalın ve esnek üretim sistemimizle bu modellere hayat veriyoruz. Bizle çalıştığınızda, her şeyin kontrol altında olduğunu bilir, ürünlerin kalitesinden emin olur, asıl işiniz olan satışa odaklanabilirsiniz.

Aşağıda, çalışanlarımızın size bir mesajı var. Ayrıca, derin bir felsefenin ürünü olan vizyon, amaç ve değerlerimiz ile bazı departmanlarımızın tanıtımını da aşağıda bulacaksınız. Aklınıza takılan sorular için SSS sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Daha fazlası için bizle temasa geçmekten çekinmeyin.

KRGL-Corporation-min.png
Videoyu oynat

Çalışanlarımızdan

“Bizi diğerlerinden ayıran, birlikte başardıklarımızdır. Biz mükemmelliyetçiyiz. İdealistiz. Mucidiz.

Türkiye’nin en büyük hazır giyim üreticilerinden birisi olmak ve bizden sonrakilere ilham vermek için yola çıktık. Sürekli olarak hizmet ve süreçleri geliştirmeye çalışırken her zaman daha iyinin peşindeyiz. İster merkez ofiste, irtibat ofislerinde, modelhanede, laboratuvarda, ister atölyelerde çalışın. KRGL’de çalışmak zorludur. Ancak aynı zamanda parlak fikirler, orijinal düşünme ve çalışkanlık da ödüllendirilir. Zaten bizler de başka türlü olmasını istemezdik.”

KRGL-Team-min-2.jpg

Bize göre, eğer bir Hazır Giyim Üreticisi arıyorsanız, bir üreticiden çok daha fazlasına ihtiyacınız var. İhtiyaç ve beklentilerinizi anlayabilen, sizi yönlendiren, yeni teknolojileri kullanan ama bir telefon görüşmesinin kıymetini de iyi bilen, yakından tanıma fırsatı bulup, sağladığı faydalarla şirketinizin bir departmanı olarak göreceğiniz bir firmaya ihtiyacınız var. İşte biz bunun için buradayız!

KRGL-Designer-min.jpg

Tasarım

İyi tasarımla, büyük tasarım arasındaki fark “deha”dır. Teknolojiyi en çok kullanan firmalardan biri olsak da, tasarımlarımızın kaynağı dehamızdır. Tasarım birimimiz bizim dehamızı sergilediğimiz sihir merkezimizdir. Tasarımın dinamiklerinin farkındayız. İnsan doğasının ve değişen beklentilerin, güzellik ve değer anlayışlarının belirlediği trendleri okuyabilen bir üst akla sahibiz.

Dehanın taklit edilemeyeceğini iyi biliriz. Bu sayede her zaman bir adım öndeyiz. Bu benzersiz kaynaktan beslenen yetenekli desinatör ve tasarımcılarımız çok çarpıcı tasarımlar çıkarırlar.

3D Yazılımlarla görselleştirilen tasarımlar, mükemmel oturumlu modellere dönüştürülmeleri için Modelhaneye gönderilir.

Modelhane

İyi bir tasarımın görünüşü kadar, bedene oturuşu da önemlidir. Biz, yetenekli tasarımcılarımızın çarpıcı tasarımlarını, hedeflenen müşteri profilinin bedenine kusursuz bir şekilde oturan modellere dönüştürürüz.

İster kağıt üzerine yapılmış bir çizim, ister hazır bir elbise getirin… Bize ulaşan tüm işler, üzerinde çalışılmak üzere dijitalize edilir. Tasarımın kalıbı, hedef pazar ve kullanılacak materyaller dikkate alınarak, istenen bedenlere göre hazırlanır ve ölçüleri müşteriyle belirlenmiş sanal modele giydirilerek yüksek hassasiyette kritikler yapılır. Olası tüm oturum hataları dijital ortamda giderilen ürünün numunesi dikilir. Müşteriyle gerçekleştirilen değerlendirmelerle son halini alan ürünün kalıp serisi, model kartı ve üretim reçetesi hazırlanarak Planlamaya gönderilir.

KRGL-Modelhane-min-1.jpg
KRGL-Planning-min-1.jpg

Planlama

Zamanında teslimat, kurumumuzun en önemli taahhütlerindendir. Planlama, siparişlerin söz verilen zamanda teslim edilmesini garanti eder.

Teknolojik altyapımız ve sektör birikimimiz sayesinde, tedarik zincirimizle, malzeme depomuzla ve üretim atölyelerimizle bir ahenk içerisinde çalışırız.

Kendi geliştirdiğimiz yalın ve esnek üretim sistemi, siparişlerin zamanında tesliminde kilit rol oynar. Üretim kapasitemizi ve stok seviyemizi sürekli izler, ihtiyaca göre optimize ederiz.

Planlamanın gücüyle, Sipariş Sözleşmesinin onaylanmasının ardından, üretim ve malzeme tedarik programı oluşturulmuş olur.

Dikimhane

Üretimde süreklilik, enerjide verimlilik. Bu motto, kendi geliştirdiğimiz yalın ve esnek üretim sistemimizin felsefesini oluşturur.

Bir tasarım ne kadar iyi görünürse görünsün, eğer Modelhane’nin hazırladığı reçeteye uymaz, müşteri standartlarını dikkate almaz ya da yüksek standartlarda bir üretim metodolojisi uygulamazsanız, tüm bu planlı çalışma ve emek boşa gidecektir. Biz bu hassasiyetleri dikkate alarak üretim yaparız. Dikimi tamamlanan ürünler Son İşlem birimine gönderilerek, rötuş, ütüleme, etiketleme ve paketleme işlemleri gerçekleştirilir.

Tüm üretim süreci Kalite Kontrol tarafından izlenir ve düzenli olarak oluşturulan raporlar sayesinde, sürekli gelişimin anahtarı olan düzeltici faaliyetler başlatılır.

KRGL-Atölye-min.jpg

Vizyon ve Stratejimiz

Tüm Diller

Toptan Satış Formu

Toptan satış için aşağıdaki formu doldurabilirisiniz. Bize ulaştığınız için teşekkür ederiz. Ekibimiz en kısa sürede talebinize yanıt verecektir.