Bugünlerde, ofislerde çalışan nüfusun büyük kısmı Coronavirus salgını nedeniyle evden çalışma modeline geçiş yaptı. Gönlümüz bu durumun uzun sürmemesini arzu etse de, gelen bilgiler bize bu durumun hatırı sayılır bir süre daha böyle devam edeceğini hissettiriyor. Bizim ve çevremizdekilerin sağlığı için, sağlık sistemimizin hızlı bir yüklenmeye maruz kalmaması ve tedaviye ihtiyaç duyacak hastaların hakkı olan sağlık hizmetinden mahrum kalmalarını engellemek için hastalığın yayılma hızını düşürmemiz şart. Şu an için bunun görünen tek yolu evde kalmak. Sağlıkçıların durumunu düşündüğümüzde, yaşanan bu salgında üzerimize düşen görev aslında çok kolay.

Birçoğumuz belki de yıllardır bu kadar uzun süre evde kalmadı. Evden işlerimizi devam ettirmeye çalışmak ise hepimiz için çok yeni bir durum. Sosyal medya, bu durumu eğlenceli hale getirenlerin paylaşımlarıyla dolup taşıyor bu günlerde. Paylaşımlarımdaki ortak kıyafet dili “pijamalar”.

Birçoğumuz haftada birkaç kez video görüşme yapıyoruz. Bu görüşmelerde bedenimizin sadece üst kısmını, belki de sadece kafamızı gösteriyoruz. Ama unutmayın: ruh halimiz de konuştuğumuz kişiler tarafından hissedilir.

Pijamalardan Kurtulun

Kısa sürmeyeceği net olsa da, bu durum geçici ve birgün hepimiz ofislerimize geri döneceğiz. Mevcut durumda işimize konsantre olabilmek ve ofise dönmeye zihnen hazır olmak için gündüz de giymeye başladığımız pijamalarımızdan kurtulmamız gerekiyor. Diğer yandan, biz bu durumdan hoşlansak da, evdeki partnerimiz pek tanıdık olmadığı bu manzara karşısında kendini içten içe yiyor olabilir. İyisi mi, siz bu yazıyı okumaya devam edin.

Gün “Basic” Kıyafetlerin Günü

Modası hiçbir zaman geçmeyen, rahatlık aradığımızda yardımımıza koşan, ufacık valizlerin vazgeçilmez kargosu, cildimizin dostu Basic kıyafetler… Tek renk sadeliğinin karizmaları. Kafa karıştırmayan renkleri, yumuşacık dokunuşları, her hareketimize uyum sağlayan dökümleriyle her dönemin vaz geçilmezleridir onlar. Modası hiç bir zaman geçmeyen, ruhunuzu canlandıracak renklerde gömlek, bluz, pantolon, etek…

Kıyafetin Tamamlayıcısı Aksesuarlar

Ruhun süsü aksesuarlar… Şık bir giyimin vazgeçilmezleridir onlar. Bazen çok alımlı bir elbisenin yapamadığını narin bir kolye yapar ve ayaklarınızı yerden keser. Sizi ev içinde rahatsız etmeyecek küçük aksesuarlar özgüveninize güç katacak.

Kişisel Bakım, Son Rötuş

Kendinizi iyi hissetmenin, güne dinamik başlamanın ve öyle devam etmenin vazgeçilmezidir kişisel bakım. Saçlarınızı tarayın. Elektriklenmeyi engellemek ve kafanızdaki akupunktur noktalarına masaj yapmak için tahta tarakları öneririz. Cildinize nefes aldıracak, gün içerisinde tazeleme ihtiyacı hissettirmeyecek çok hafif bir makyaj ve tek sıkımlık bir parfümle son rötuşu da yapmış oldunuz.

Tebrikler! Artık bir evden çalışma gününe zihnen ve fiziken hazırsınız. Eminiz bu durum sizin ve evdeki herkesin çok hoşuna gidecek. Evinize pozitif enerji dolacak.

Tüm Diller

Toptan Satış Formu

Toptan satış için aşağıdaki formu doldurabilirisiniz. Bize ulaştığınız için teşekkür ederiz. Ekibimiz en kısa sürede talebinize yanıt verecektir.