Alessandra Ambrosio’nun da podyuma çıkacağı Dosso Dossi Fashion Show, Corono virüsü nedeniyle iptal edildi. Brezilyalı model “Türkiye’ye gelmemek için bir sebebim yoktu” dese de, şovun yönetim kurulu Türkiye’deki vakalar nedeniyle iptal kararı aldı.

Tecrübeli model Alessandra Ambrosio, bugün İstanbul Lütfü Kırdar’da düzenlenecek Dosso Dossi Fashion Show’da podyuma çıkacaktı. Ancak ülkemizdeki vaka sayısının artması sebebiyle şov iptal edildi.

KRGL Dosso Dossi Fashion Show

 

Her ne kadar model “Türkiye’ye gelmemek için bir nedenim yok” dese de, Dossa Dossi yönetim kurulu, dünyanın dört bir yanından ticaret için Türkiye’ye gelecek misafirlerin ve Türkiye’deki vatandaşlarımızın güvenliği bu kararı aldığını bildirdi.

 

Kararı Ambrosio’ya da ileten yetkililer “Tüm dünyayı etkileyen küresel Covid 19 salgını dolasıyla, etkinliğimizi yapmama kararı aldığımızı üzülerek belirtmek isteriz” mesajını yayınladı.

Tüm Diller

Toptan Satış Formu

Toptan satış için aşağıdaki formu doldurabilirisiniz. Bize ulaştığınız için teşekkür ederiz. Ekibimiz en kısa sürede talebinize yanıt verecektir.