H&M Joins the Fight Against Coronavirus

Global marka H&M‘in Çin ve Avrupa’daki çoğu mağazasının kapılarını geçici olarak kapatma kararı almasının ardından çok vakit geçmemişti ki koronavirüs ile mücadele amacıyla yeni ve güçlü bir adım attı. Yalnızca çalışanlarının sağlığını değil tüm dünyaya iyi gelecek bir şeyler yapma niyetinde olan H&M, şimdi de pandeminin geniş çaplı etkilerinin üstesinden gelinmesine destek olmak amacıyla tedarik zincirindeki üreticilerin hastanelere ve sağlık çalışanlarına sağlanacak kişisel koruyucu ekipman üretmesi için hızlı bir çalışma başlattı.

H&M Sürdürülebilirlik Grubu Başkanı Anna Gedda “Koronavirüs her birimizi önemli derecede etkiliyor ve H&M Group, diğer birçok kuruluş gibi bu olağanüstü durumda yardımcı olmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Bu çalışmaları yapabileceğimiz tüm destekler için ilk adım olarak görüyoruz. Bu süreci hepimiz beraber yaşıyoruz ve bunu mümkün olduğunca kolektif bir şekilde ele almamız gerekiyor” açıklamasında bulundu.

Global marka, teslimatlara en kısa zamanda başlamak için satın alma operasyonları ve lojistik kapasitelerini de dahil ederek tüm tedarik zincirinin kapasitesini kullanacağını bildirdi.

Languages

Toptan Satış Formu

Toptan satış için aşağıdaki formu doldurabilirisiniz. Bize ulaştığınız için teşekkür ederiz. Ekibimiz en kısa sürede talebinize yanıt verecektir.